Autor: Tanja Štefok Mikić, 23. 12. 2019.

U petak 20. prosinca vjeroučiteljica Milkica organizirala je još jednu humanitarnu akciju skupljanja sredstava za projekt u koji smo se uključili u rujnu 2019. - Škole za Afriku. Vrijedne ruke naše kuharice, tete Štefice s pomagačicama Ivankom i Ines i ovaj su put ispekle više od 150 palačinki, a učenice Lana B. i Lana L. iz 7. razreda prodavale su palačinke s pekmezom i nutelom pod velikim odmorima. Palačinke su brzo nestale, a prikupljeni iznos je 370 kuna.

Hvala svima koji su sudjelovali!

Osnovna škola Mikleuš / Školska 13, HR-33517 Mikleuš / www.os-mikleus.skole.hr / ured@os-mikleus.skole.hr