Autor: Tanja Štefok Mikić, 19. 11. 2019.

Učenici 8. razreda OŠ Mikleuš pripremili su s učiteljem Verislavom Kmetom i učiteljicom Maricom Kesić prigodni program u holu škole. Školski zbor s učiteljem Goranom Lovrićem otpjevao je himnu i pjesmu posvećenu Gradu heroju. Nakon programa učenici predmetne nastave zapalili su lampione pred općinom, a učenici razredne nastave pred školom. Učenici PŠ Četekovac zapalili su lampione ispred križa na groblju u Četekovcu.

Autor: Tanja Štefok Mikić, 19. 11. 2019.

Osnovna škola Mikleuš / Školska 13, HR-33517 Mikleuš / www.os-mikleus.skole.hr / ured@os-mikleus.skole.hr