Autor: Tanja Štefok Mikić, 7. 6. 2019.

U organizaciji Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, šport i tehničku kulturu Virovitičko-podravske županije, u Sportskoj dvorani Tehničke škole u četvrtak 6. lipnja održana je manifestacija Zbogom školo do jeseni. Pred prepunom dvoranom nagrađeni su najbolji učenici osnovnih, srednjih i glazbenih škola s područja naše županije.

Naša učenica 8. razreda, Ivana Dorinka, nagrađena je za najučenicu OŠ Mikleuš.

Svečanost je otvorila Sanjica Samac, ravnateljica Osnovne škole Vladimir Nazor, čija škola je ove godine bila domaćin ove manifestacije koja se održavala pod motom „Škola za život i život u školi“. Igor Andrović, župan Virovitičko-podravske županije i Vesna Šerepac, pročelnica Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, šport i tehničku kulturu Virovitičko-podravske županije zahvalili su svima na dolasku i čestitali učenicima na velikom trudu i uspjehu koji su postigli tijekom školske godine.

U kulturno-umjetničkom programu nastupila je naša učiteljica Engleskog jezika, Tamara Prelog.

Nakon završetka svečanog dijela došlo je vrijeme i za onaj zabavni te su okupljene na noge digli članovi Slavonia benda. (www.icv.hr, ea, foto: M. Rođak)

Naša učenica 8. razreda, Ivana Dorinka, nagrađena je za najučenicu OŠ Mikleuš.

Osnovna škola Mikleuš / Školska 13, HR-33517 Mikleuš / www.os-mikleus.skole.hr / ured@os-mikleus.skole.hr