Autor: RUŽA ŽIVKOVIĆ, 21. 12. 2018.

Danas su, 21. prosinca 2018. godine, učenice 7. razreda Anamaria Podhraški, Jana Grabar i Antonela Baltić bile na primanju kod gradonačelnika Slatine koji ih je nagradio za njihov literarni rad na temu „Putevima 136. brigade – istina o pobjednicima“. Ovu nagradu dodjeljuje Grad Slatina u suradnji sa HVIDRA Slatina. Nagrađeni su najbolji učenici s područja na kojima je u vrijeme devedesetih djelovala 136. brigada. Osim učenika nagrađene su i škole za dugogodišnju suradnju i ravnatelji za odaziv i suradnju u ovom projektu.

Autor: RUŽA ŽIVKOVIĆ, 21. 12. 2018.

Osnovna škola Mikleuš / Školska 13, HR-33517 Mikleuš / www.os-mikleus.skole.hr / ured@os-mikleus.skole.hr