Autor: RUŽA ŽIVKOVIĆ, 12. 12. 2018.

Jučer je, 11. prosinca 2018., u našoj školi održan koncert pod nazivom A „Gift of Love“ in a box u suradnji sa CK Slatina i njihovim gostima iz Engleske.

Prije koncerta, dobri ljudi iz Engleske, donijeli su poklone za sve učenike razredne nastave i svu djecu u vrtiću. Vesela dječja lica najbolji u pokazatelj uspješnosti ove akcije.

Na koncertu osim naših učenika bili su i djeca iz vrtića te ljudi iz sela Mikleuš.

Koncert u dvorani OŠ Mikleuš.

Osnovna škola Mikleuš / Školska 13, HR-33517 Mikleuš / www.os-mikleus.skole.hr / ured@os-mikleus.skole.hr