Autor: RUŽA ŽIVKOVIĆ, 26. 11. 2018.

U petak je, 23. studenog 2018., ravnatelj OŠ Mikleuš, Dragan Kraljik, dobio priznanje za izuzetan trud i angažman u utemeljenju i održavanju školskog vrta. Nagradu je primio u Zagrebu uz prikladan program na HTV-u. Čestitamo mu i zahvaljujemo mu se za sav trud, vrijeme i rad koji je uložio u održavanje školskog vrta.

Slika 1. Ravnatelj Dragan Kraljik prima priznanje za izuzetan trud i angažman u utemeljenju i održavanju školskog vrta.

Slika 2. Svi nagrađeni iz naše Virovitičko-podravske županije.

Slika 3. Ravnatelj OŠ Mikleuš, Dragan Kraljik i ravnateljica OŠ Nova Bukovica Lareta Žubrinić.

Slika 4. Ravnateljevo priznanje.

Osnovna škola Mikleuš / Školska 13, HR-33517 Mikleuš / www.os-mikleus.skole.hr / ured@os-mikleus.skole.hr