Autor: Administrator , 3. 12. 2014.

U ponedjeljak, 1.12. posjetili su nas glumci iz  Dječjeg kazališta Branka Mihaljevića i priredili nam predstavu pod nazivom ''Ah, ta današnja djeca!''.

Predstavu su gledali učenici od 1. do 8. razreda naše škole, a u goste smo pozvali učenike Osnovne škole Vladimira Nazora iz Nove Bukovice koji su došli u pratnji svojih učiteljica.

Na slikama možete vidjeti kako je to izgledalo.

Osnovna škola Mikleuš / Školska 13, HR-33517 Mikleuš / www.os-mikleus.skole.hr / ured@os-mikleus.skole.hr