Potičemo li učenike i motiviramo ih na rad?

Autor: Gordana Gaća Ćurak, ZDENKA FUNTEK, Svjetlana Mojzeš, Nina Fletko Venus, Milkica SARAJLIĆ KOLUNDŽIJA, Dinko Vekić, 20. 12. 2013.

Već tradicionalno, po 5. put, 20. prosinaca 2013., održan je kviz „Pokaži što znaš“.

Natjecale su se tri skupine učenika i to: Čarobnjaci, Googlaši i Tintilinici.

Pobjedili su Čarobnjaci. Učenici su se natjecali u poznavanju gradiva iz hrvatskog jezika, matematike, prirode, engleskog jezika i vjeronauka.

Drugi dio natjecanja održan je u dvorani. Učenici su se natjecali u skakanju u vrećama, prenošenju ping-pong loptica.

Natjecale su se tri skupine učenika i to: Čarobnjaci, Googlaši i Tintilinici.

Osnovna škola Mikleuš / Školska 13, HR-33517 Mikleuš / www.os-mikleus.skole.hr / ured@os-mikleus.skole.hr