Autor: Dinko Vekić, 13. 12. 2013.

Povodom Mjeseca borbe protiv ovisnosti (od 15. studenog do 15. prosinca) pedagoginja Tanja Štefok Mikić održala je pedagoške radionice na satima razrednih odjela u svim razredima matične škole.

Učenici 1. – 4. razreda imali su radionicu na temu Odgovoran sam za svoje zdravlje, učenici 5. i 6. razreda razgovarali su o temi Odluke koje donosim, a sedmaši i osmaši su obradili prevenciju ovisnosti kroz Goranovu priču.

Radionice koje su dio Školskog preventivnog programa imale su za cilj prevenciju svih vrsta ovisnosti, ukazati učenicima na pozitivne načine provođenja slobodnog vremena te kako zauzeti ispravan stav u rizičnim situacijama.

Autor: Dinko Vekić, 13. 12. 2013.

Osnovna škola Mikleuš / Školska 13, HR-33517 Mikleuš / www.os-mikleus.skole.hr / ured@os-mikleus.skole.hr