Autor: Administrator , 12. 12. 2013.

Jučer je u Virovitici održana sjednica Vijeća učenika Virovitičko-podravske županije na kojoj je usvojen Poslovnik o radu i izabrano novo vodstvo Vijeća. Sjednici je prisustvovala i naša predstavnica Vijeća učenika, Ivana Mežnarić, učenica 8. razreda u pratnji pedagoginje Tanje Štefok Mikić.

Za predsjednika i ujedno predstavnika u Nacionalnom vijeću učenika Republike Hrvatske izabran je Leo Fel, učenik 3. razreda Katoličke klasične gimnazije Virovitica, za dopredsjednika Fran Čurić, učenik 8. razreda Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina, a za zapisničarku Petra Ratajec, učenica 4. razreda Srednje škole “Stjepan Sulimanac” Pitomača. Punu pomoć u rada sjednice Vijeća učenika Virovitičko-podravske županije dale su pročelnica Županijskog upravnog odjela za prosvjetu Vesna Šerepac i Martina Bunić iz istog odjela.  (www.icv.hr)

Autor: Administrator , 12. 12. 2013.

Osnovna škola Mikleuš / Školska 13, HR-33517 Mikleuš / www.os-mikleus.skole.hr / ured@os-mikleus.skole.hr