Autor: Dinko Vekić, 6. 12. 2013.

Danas smo obilježili blagdan sv. Nikole. Učenici nižih razreda okupili su se u školskoj dvorani gdje su veselo uz pjesmu i ples dočekali svog omiljenog sveca.

Sa sv. Nikolom došao je i zločesti krampus, ali učenici su bili hrabri i nisu se previše uplašili. Sv. Nikola im je darovao slatke poklone, a krampus ukrašene šibe. Zadovoljstvu nije bilo kraja.

Autor: Dinko Vekić, 6. 12. 2013.

Osnovna škola Mikleuš / Školska 13, HR-33517 Mikleuš / www.os-mikleus.skole.hr / ured@os-mikleus.skole.hr