Autor: Tanja Štefok Mikić, 26. 11. 2013.

U četvrtak 21. studenog 2013. u 17,00 sati u holu škole  psihologinja i ravnateljica OŠ J. Kozarca Slatina Ksenija Vujanović Juras održala je predavanje Kako odgajam svoje dijete?

Na predavanje su bili pozvani svi roditelji učenika naše škole te učitelji i razrednici, a povodom Mjeseca borbe protiv ovisnosti. Psihologinja je zanimljivo i pristupačno ukazala roditeljima na pogrješke koje čine u odgoju svoje djece, na stilove roditeljskog odgoja, pozvala na veću uključenost roditelja u školske obveze svoje djece. Roditeljima i učiteljima predavanje se svidjelo što pokazuje da su stručna predavanje u našoj školi uvijek dobro došla.

Nakon predavanja razrednici su održali roditeljske sastanke u svojim razredima.

Osnovna škola Mikleuš / Školska 13, HR-33517 Mikleuš / www.os-mikleus.skole.hr / ured@os-mikleus.skole.hr