Autor: Dinko Vekić, 22. 11. 2013.

22. studenog u našoj OŠ Mikleuš prof. Dinka Juričić iz Školske knjige održala je zanimljivo predavanje na kojemu je nazočilo pedesetak učitelja iz Mikleuša, Nove Bukovice i Čačinaca.

Predavanje na temu Najbolji način motiviranja nemotiviranih učenika dodatno je osvijestilo učitelje o potrebi mijenjanja načina motiviranja u odgojno-obrazovnom procesu jer  današnja  generacija učenika zahtjeva uporabu suvremenih nastavnih metoda i pomagala, a najbolje uče kroz igru.

Prof. Juričić u motivaciji učenika  koristi razne internetske alate te je osnovala grupu na facebooku Kako motivirati učenike u koju su se uključili učitelji diljem Hrvatske.

Učitelji su izrazito zadovoljni ovim predavanjem, a sljedeće je predavanje dogovoreno za siječanj 2014.

Autor: Dinko Vekić, 22. 11. 2013.

Osnovna škola Mikleuš / Školska 13, HR-33517 Mikleuš / www.os-mikleus.skole.hr / ured@os-mikleus.skole.hr