Autor: Dinko Vekić, 22. 11. 2013.

19. studenog u goste su nam došle djelatnice Poljoprivredno savjetodavne službe Tihana Bišćan i Blaženka Mozer koje su učenicima 1.-4. razreda održale edukativno predavanje o jabuci-kraljici voća.

S ciljem promicanja pravilne prehrane i vrijednosti konzumiranja voće i povrća kod učenika, a u sklopu Nacionalnog programa za provedbu Sheme školskog voća s važnosti pravilne prehrane upoznale su nas nutricionistice Maja i Andrea iz Udruge Balans Osijek.

Učenicima se predavanje svidjelo te su pokazali veliko znanje o pravilnoj prehrani.

5.JPG (27.90 KB)

Osnovna škola Mikleuš / Školska 13, HR-33517 Mikleuš / www.os-mikleus.skole.hr / ured@os-mikleus.skole.hr