18. studenog u našoj školi prisjetili smo se stradanja grada heroja-Vukovara.

Učenici viših razreda pred općinom Mikleuš zapalili su svijeće za sve poginule i Pričom o gradu Siniše Glavaševića prisjetili se patnje hrvatskog naroda prije 22 godine.

Učenici nižih razreda zapalili su lampione i napravili srce pred školom u spomen na naše branitelje. Nakon čitanja Priče o gradu, u knjižnici su poslušali prekrasnu pjesmu Stoji grad Hrvoja Hegedušića.

18. studenog u našoj školi prisjetili smo se stradanja grada heroja-Vukovara.

Osnovna škola Mikleuš / Školska 13, HR-33517 Mikleuš / www.os-mikleus.skole.hr / ured@os-mikleus.skole.hr