Autor: Dinko Vekić, 17. 6. 2013.

Zadnji dan nastave bilo je jedinstveno iskustvo za najbolje učenike razreda u OŠ Mikleuš u školskoj 2012./2013. godini. Kako bi nagradio njihov rad i trud tijekom cijele nastavne godine, načelnik općine g. Milan Dundović pozvao ih je u prostorije općine kako bi im udijelio prigodne nagrade.

5. b.  razred: FRAN MOJZEŠ

Nakon dodjele nagrada, načelnik ih je još jednom pohvalio i dodao kako će nagrađivanje učenika na kraju nastavne godine u budućnosti biti praksa općine. Načelniku se zahvalio ravnatelj Dragan Kraljik, a zatim i predstavnik učenika Fran Mojzeš koji je ujedno i najučenik škole. Nakon zajedničkog druženja, soka i grickalica lijepo smo se pozdravili s načelnikom sa željom da ubuduće bude što više odlikaša i učenika koji teže znanju jer poslovica kaže Znanje je moć.

Najucenici,_nacelnik,_ravnatelj,_pedagoginja.jpg (237.78 KB)

Osnovna škola Mikleuš / Školska 13, HR-33517 Mikleuš / www.os-mikleus.skole.hr / ured@os-mikleus.skole.hr