Autor: Svjetlana Mojzeš, Dinko Vekić, 15. 5. 2013.

Učenici razredne nastave obilježili su Majčin dan prigodnim programom u holu škole.

Tijekom svečanog programa, majkama su podijeljeni buketići cvijeća. Gošća na svečanom programu bila je umirovljena učiteljica Marija Tetkić,  koja je ovom prigodom pročitala svoje pjesme.

Uz svečani program  učenici su pripremili i mali festival pjesama.

Poslije svečanog programa  majke, učiteljice i učenici nastavili su ugodno druženje uz ukusne kolače i sokove.

Svečani program pripremile su učiteljice:  Svjetlana Mojzeš  (dramsko - recitatorska skupina),  Biljana Vasiljević (mali zbor), Zdenka Funtek (folklorna skupina) i Gordana Gaća Ćurak (tehničko vodstvo programa).

Učiteljica Svjetlana Mojzeš

Osnovna škola Mikleuš / Školska 13, HR-33517 Mikleuš / www.os-mikleus.skole.hr / ured@os-mikleus.skole.hr