Luka Ružička osvojio je 2. mjesto na Županijskom natjecanju Mladih tehničara

Naši učenici sudjelovali su 16. ožuka 2023. na 65. Županijskom natjecanju Mladih tehničara koje se održalo u Špišić Bukovici. Učenica Melani Pranjić (5. razred) osvojila je 4. mjesto, učenica Matea Funtek (6. razred) osvojila je 6. mjesto, učenik Luka Ružička (6. razred) osvojio je 2. mjesto, a učenik Gabrijel Dubaić (8. razred) osvojio je 6. mjesto.

Čestitke učenicima i njihovom mentoru Marku Gajeru!

Učenica Ružica Nerovčić (8. razred) sudjelovala je 14. ožujka 2023. na Županijskom natjecanju iz Povijesti u OŠ E. Kumičića Slatina te ostvarila 10. mjesto. Čestitke učenici i mentoru Dini Matazu.

Učenik Tadeo Pranjić (8. razred) sudjelovao je na Županijskom natjecanju iz Informatike u OŠ Vladimir Nazor Virovitica i ostvario 7. mjesto. Čestitke učeniku i mentoru Slavenu Mađariću.

Na županijskom natjecanju LIK svojim radovima sudjelovali su Lana Lukić (5.r.), Nikolina Baro (6. r.) i Alen Jakočić (8.r.).

Kliknite na link putem kojega možete pogledati rezultate Županijskog natjecanja / izložbe učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna Virovitičko-podravske županije – LIK 2023.

Učenici 8. razreda: Ana Šantić, Anamarija Marčinković, Ivona Iličić, Ružica Nerovčić, Gabrijel Dubaić i Tadeo Pranjić sudjelovali su na natjecanju Hrvatskog Crvenog križa u slatinskoj Industrijsko-obrtničkoj školi i osvojili 5. mjesto pod mentorstvom vjeroučiteljice i razrednice Milkice Sarajlić Kolundžija.

foto: internet stranica IOŠ Slatina

Osnovna škola Mikleuš / Školska 13, HR-33517 Mikleuš / www.os-mikleus.skole.hr / ured@os-mikleus.skole.hr