Poštovani roditelji!

Pozivamo Vas na zajednički roditeljski sastanak sedmog i osmih razreda koji će se održati 12. ožujka 2013. (utorak) u 16,30 sati u holu škole.

1. Predavanje stručne radnice - pravnice iz Obiteljskog centra u Virovitici i djelatnice MUP-a o odredbi članka 95. Obiteljskog zakona koji govori o zabrani noćnih izlazaka za maloljetnike mlađe od 16 godina te obvezu roditelja na kontroliranje druženja i izlazaka svog djeteta.

2. Predavanje ravnatelja o Odluci o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u srednje škole u školskoj godini 2013./2014.

Zbog važnosti tema molimo Vas da se odazovete sastanku.

Pedagoginja:                                                              Ravnatelj:

Tanja Štefok, mag.                                                      Dragan Kraljik, prof.

Zbog važnosti tema molimo Vas da se odazovete sastanku.

Osnovna škola Mikleuš / Školska 13, HR-33517 Mikleuš / www.os-mikleus.skole.hr / ured@os-mikleus.skole.hr