Autor: Dinko Vekić, 10. 1. 2013.

U sportskoj dvorani OŠ Mikleuš održan je Božićni turnir ulica u malom nogometu. Turnir su organizirali Osnovna škola Mikleuš i Općina Mikleuš.

Sudjelovalo je 8 ekipa s područja Općine Mikleuš. Utakmice su odigrane  27. - 29. prosinca 2012. godine. S obzirom da se igralo na ispadanje, u finale su ušle dvije ekipe, ekipa Ivana pl. Zajca i ekipa N. Š. Zrinskog. Pobjednik turnira je ekipa N. Š. Zrinskog. Drugo mjesto osvojila je ekipa I. pl. Zajca dok je treća bila ekipa iz Četekovca. Odigrana je i revijalna utakmica između Općinskog vijeća Mikleuš i Općinskog vijeća Nove Bukovice. Utakmica je završila neriješeno 5:5.

Fotografije pogledajte u privitku 'priloženi dokumenti':

Osnovna škola Mikleuš / Školska 13, HR-33517 Mikleuš / www.os-mikleus.skole.hr / ured@os-mikleus.skole.hr