Božić u OŠ Mikleuš

Autor: Svjetlana Mojzeš, ZDENKA FUNTEK, Gordana Gaća Ćurak, Dinko Vekić, 2. 1. 2013.

Učenici, učitelji i roditelji u četvrtak 20. prosinca 2012. radujući se, proslavili su Isusovo rođenje priredbom pod naslovom „Radujte se narodi“.

Svečanom su priredbom učenici razredne nastave s pjevačkim zborom škole uvećali  božićno slavlje. Scenskom igrom, recitacijom, igrokazima i pjesmama radovali smo se Isusovom rođenju.

Ovogodišnja je božićna priredba i od strane roditelja i učitelja ocjenjena izvrsnom

Organizatorica i koordinatorica priredbe: učiteljica Svjetlana Mojzeš

Scenu osmislile i izradile učiteljice: Svjetlana Mojzeš, Zdenka Funtek, Gordana Gaća-Ćurak i

Dodatne fotografije pogledajte u privitku 'priloženi dokumenti':

Osnovna škola Mikleuš / Školska 13, HR-33517 Mikleuš / www.os-mikleus.skole.hr / ured@os-mikleus.skole.hr