Učenica Ivana Dorinka bila je na 5 županijskih natjecanja

Autor: Tanja Štefok Mikić, 20. 3. 2019.

Naša učenica 8. razreda Ivana Dorinka ove školske godine oduševila nas je predstavljanjem na natjecanjima, prvo školskim, a zatim i županijskim, ukupno njih 5!!!

Ivana je ponosna vlasnica petnaestak priznanja i pohvalnica, a posebno se ističe priznanje za 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz Fizike. Zatim su tu još priznanja za osvojeno 2. mjesto iz Tehničke kulture, za 3. mjesto iz Informatike i Povijesti, kao i za 6. mjesto iz Hrvatskog jezika.

Ivana kaže kako su ovakvi rezultati plod svakodnevnog truda i rada. Ona uči najmanje sat vremena svaki dan, a kada ima ispit ili natjecanje uči više sati. Za natjecanja se pripremala odlazeći na sve dodatne nastave u školi. Kad dođe kući iz škole, kratko se odmori, prvo napiše svu zadaću, a onda kreće učenje. Ne voli praviti pauze dok uči, a potrebna joj je samo tišina, da je nitko ne ometa kako bi sama mogla ponavljati i objašnjavati gradivo na glas.

Za Ivanu svi učitelji kažu da je vrijedna, pametna i marljiva djevojčica te je pred njom put bezbrojnih mogućnosti.

Ivana kaže da je već nešto izabrala: prvo želi upisati gimnaziju, a zatim studirati Fiziku koja ju od svih školskih predmeta posebno zanima.

Ivana, želimo ti svu sreću u životu i nastavku školovanja!

Osnovna škola Mikleuš / Školska 13, HR-33517 Mikleuš / www.os-mikleus.skole.hr / ured@os-mikleus.skole.hr